Asansör İmalatı

Asansör İmalatı

Lazer Kesim ve Kaynaklı İmalat üzerine üretim sekteründe faaliyette bulunan ESPROMC ailesi olarak müşterilerimizin ve tüm iş ortaklarımızın memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutmak, ürün-hizmet kalitemizi üst düzeyde ilerletmek ilk hedefimizdir.

Teknojik gelişimi yakından takip ederek global dünya pazarı karşısında yeni çözümler üretmek ve sizler için en doğru yaklaşımları hayata geçirmek amacıyla hareket etmekteyiz.

Asansör üretimi ve satışında Türkiye'de konumumuzu daha da güçlendirerek markamızı tüm dünyada talep edilen ve güvenilen asansör markası haline getirmek için çalışmalarımızı en üst düzeyde ilerletmekteyiz. 

Projelendirme aşamasından uygulama aşamasına kadar tüm işlemler kendi bünyesinde bulunan profesyonel ekip tarafından yapılmaktadır.

Tüm proje tasarlanırken mekana, konseptte, fonksiyonelliğe, estetiğe ve kaliteye önem verilerek, birinci sınıf ürünler kullanılması ön planda tutulmaktadır. Uzun yıllar içinde, hayata geçirdiğimiz projelerle ile yüklendiğimiz sorumlulukları, ticari etik kurallarını göz önüne alarak, kendi menfaatleri kadar proje ortaklarımızın da menfaatlerini gözeterek başarılı işlere imza atmaya, yeni projeler ile ekonomiye katkıda bulunmaya devam etmekteyiz.

 

MODERNİZASYON

Asansörünüzden daha fazla performans elde edin.

Güncel güvenlik standartlarının gerisinde kalmış, sık arıza veren asansörleriniz günümüz güvenlik standartlarına yükseltilerek güvenli ve konforlu seyahatinizi gerçekleştirmekteyiz..

Uzman personelimiz asansörünüzü ayrıntılı olarak incelenir, her aşama tek elden yürütülerek, danışmanlık, doğru çözümün teklifi montaj ve bakım seçenekleri müşteriye bir rapor olarak sunulur.

Modernizasyon asansörünüzün ve binanızın ihtiyaçlarına göre aşağıdaki aşamaları kapsar.

Modernizasyon Aşamaları

• Tahrik sistemi modernizasyonu
• Kumanda kontrol sistemi modernizasyonu
• Görsel modernizasyonlar

Görsel modernizasyonlarda geniş ürün yelpazemiz size seçme özgürlüğünü verecek, tecrübemiz seçtiğiniz ürünleri dilediğinizce kullanmanıza olanak sağlayacaktır.

 

 

Asansör Kabinleri Örnekleri

 

 

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image