Betonarme Bina

Betornarme Bina

Biz özellikle konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz, disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde, taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanarak yapmaya gayret eden bir ekibin parçasıyız.

Ayrıca yaptığı her projede son derece titiz çalışan, Müşterileriyle daire satana kadar değil, her zaman dost kalan ve müşterilerinin sorunlarıyla ilgilenen, Yaptığı projelerde meydana gelen aksaklıkları derhal gideren, Dürüstlüğün ve güvenilir olmanın her zamanda ön planda tutulduğu, Kısa zamanda Eskişehirlinin sevgi ve saygısını kazanan ESPROMC İnşaatın çalışanlarıyız.

 

İŞİMİZE SIKI SIKIYA BAĞLIYIZ

Eskişehir'de kendini kanıtlamış saygın bir şirketiz. Tüm projelerimizde müşterileriyle yakından ilgilenen, her zaman ulaşılabilir yapımızla ve aynı zamanda yaptığımız her işte son derece kaliteli malzemeler kullanarak profesyonel kadromuzla güzel eserleri ortaya çıkarmak için çalışıyoruz.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR OLMAK DÜSTURUMUZ.

Bizim için dürüstlük sözde değil yaptığımız her işte görünmelidir. Tedarikçilerimiz ve yüklenicilerimiz ve müşterilerimizle dürüstlük ve güven bağları ile çalışarak tüm projeleri zamanında ve kusursuz tamamlamak için çalışıyoruz. Para kazanmak kolaydır. Ancak insanların güvenini kazanmak her şeyden daha önemlidir.


KENDİMİZ SÜREKLİ GELİŞTİRİYORUZ.

Biz müşterilerimize belirlenen süreler içinde vadettiğimiz projeleri zamanında tamamlamak için hızlı ve etkin bir şekilde çalışıyoruz. Ama aynı zamanda detaylara önem veriyoruz. Projelerin doğru yapıldığından emin olmak teknoloji ve araçları en verimli şekilde kullanıyoruz. Her yeni projede bir önceki projeden daha ileride olmak için çaba sarf ediyoruz.

 

BETONARME BİNA

Betonarme, beton ve çeliğin birlikte kullanılmasıyla elde edilen yapı malzemesidir. Betonarme elemanlar (kolon, kiriş, döşeme vb.) yapıda basınç, çekme, kesme ve burulma gibi gerilmelere maruz kalırlar. Gevrek özellikte olan beton, yapısı itibariyle maruz kaldığı etkilerden basınç gerilimine karşı mukavemet gösterebilmektedir. Bu nedenle gevrek olan beton, sünek olan çelik ile güçlendirilerek kompozit bir yapı malzemesi olan betonarmeyi meydana getirir. Betonarme malzemede beton, basınç gerilmelerine, çelik ise çekme gerilmelerine karşı çalışır.

Betonarme yapılarda kullanılan beton ve çelik malzeme sınıfları yapının kullanım amacı ve istenilen dayanımına göre farklılıklar göstermektedir. Örneğin döşeme kalınlıkları belirlenirken, döşeme kalınlığı ve beton sınıfı yapının kullanım amacı doğrultusunda istenilen elastisite modülüne göre belirlenmektedir.

Betonarmede, beton çeliğin, çelik ise betonun zayıflıklarını gidermektedir. Yangına ve korozyona karşı zayıf olan çelik, beton örtü ile korunmakta, çekme dayanımı ve sünekliği yetersiz olan beton ise çelikle donatıldığında, hem basınç ve çekme dayanımı hem de yangın dayanımı yüksek bir yapı malzemesi haline gelmektedir.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image